Vyhledávání  

Jazykové kurzy

Veškeré informace k jazykovým kurzům na info@enjoy-english.cz

 

Přehled kurzů pro školní rok 2019/2020

 

Vznik spolupráce s jazykovou školou

Ve školním roce 2017/18 jsme zahájili spolupráci s jazykovou školou Enjoy English. Prvotním cílem bylo navázat na certifikační kurzy cambridgeských zkoušek FCE, na které se na našem gymnáziu mohli žáci připravovat už od konce 90. let 20. st. Po malé proluce jsme chtěli na tuto tradici navázat a nabídnout našim studentům nadstandard ve výuce cizích jazyků tak, aby mohli prostřednictvím certifikačních kurzů zlepšovat svoje jazykové kompetence nad rámec běžné výuky cizích jazyků.

Podařilo se nám navázat spolupráci s panem Mgr. Martinem Stehlíkem, ředitelem jazykové školy Enjoy English, jež úspěšně funguje mnoho let v Otrokovicích a ve Zlíně. Martin Stehlík jako absolvent našeho gymnázia rád vstoupil do tohoto společného „projektu“, přivedl na naše gymnázium kvalitní lektory, kteří ve školním roce 2017/18 vedli naše žáky ve dvou skupinách certifikačních kurzů ke zkouškám PET a dvou kurzů ke zkouškám FCE (First).

Pro školní rok 2018/19 jsme projekt ambiciózně rozšířili o kurzy pro veřejnost a na závěr prázdnin jsme uvedli v život první kurz pro žáky ZŠ - konkrétně pro „páťáky“ základních škol.

 

Kontakt

Mgr. Miriam Kuczmanová Zástupkyně ředitele 728 989 979 kuczmanova@gymhol.cz
Mgr. Martin Stehlík Ředitel jazykové školy Enjoy English   info@enjoy-english.cz

 

Více informací k jednotlivým kurzům najdete i na stránkách jazykové školy Enjoy English.