Vyhledávání  

Virtuální den otevřených dveří

Den otevřených dveří Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov

 

Vážení návštěvníci!

Musíme Vás bohužel informovat, že vzhledem k epidemiologické situaci nemůžeme zorganizovat plánovaný Den otevřených dveří našeho gymnázia ve dnech 20. a 21. 11. 2020. Další termín pro Den otevřených dveří plánovaný na 13. 1. 2021 zatím platí.

Velice nás to mrzí, ale dovolte nám představit Vám naši školu alespoň virtuálním způsobem. Na níže uvedených odkazech si můžete přehrát veselá videa, která vytvořili naši studenti spolu se svými profesory. Doufáme, že Vám pomohou udělat si určitý obrázek o naší škole. Kromě těchto videí se můžete podívat i na tabulku, která sumarizuje úspěšnost našich maturantů v přijetí na vysoké školy. Svůj obrázek o naší škole si můžete doplnit na našem facebookovém profilu.

S úctou
PaedDr. Zdeněk Janalík
ředitel gymnázia

 

Gymhol Song

Jeden den ve škole